Monthly Archives: szeptember 2013

2013 Motocross of Nations

2013-09-30 |

2013 Motocross of Nations – A verseny…

Első futam (MX1-MX2): A rajtot az ausztrál Ferris kapta el a legjobban, majd a svájci Guillod vette át a vezetést, nyomában a vendéglátók kedvencével Ken Roczen-nel.Majd a futam felére Roczen, Cairoli, Searle sorrend … Read More

2013 Motocross of Nations videó összefoglaló

2013-09-29 |

A Youthstream csapata nagyon friss volt. Már itt is van egy rövid videó összefoglaló a 2013-as

Monster Energy FIM Motocross of Nations-ről. És külön, Eli Tomac bukása (nagyon komoly):

2013 MXoN – B Finálé

Sajnos ez lett a mi finálénk is. Kori már reggel se érezte jól magát, sajnos ez rányomta a versenyére is a bélyeget. Kacsa és Bence derekasan küzdöttek. Sajnos így is utolsók lettünk a B döntőben. Bence 14, Kori 24, Kacsa … Read More

2013 MXoN – Kvalifikációs versenyek

2013-09-28 |

Ausztrália nyerte a kvalifikációt. Metcalfe 1, Ferris 2, Waters 4 pontot gyűjtve egy ponttal jobban szerepelt, mint az őt követő Egyesült Államok Dungey 2, Barcia 2, Tomac 4. Harmadik helyen Belgium kvalifikált Desalle 1, Van Horebeek 3, De Dycker 5.

Megtörtént a Pitlane és rajtelőkészítő besorolása

Reggel 9 órakor lezajlott a pitlane és a rajtelőkészítő helyének a kisorsolása. Magyarország a 8. helyet kapta. Ez jó…

Read More

2013 MXoN Teutschenthal – Megérkeztünk

2013-09-27 |

Az év legnagyobb motocross viadalára készül Teutschenthal. A Motocross Of Nations igazi csemege a sport szerelmeseinek, s igazi kihívás a nemzeteknek. Itt csapatként kell jónak lenni. Három versenyző egy országból három különböző kategóriában (MX1, MX2, Open). Pontokat most a helyezések … Read More