Top

Monthly Archives: május 2014

Poco Loco Autós és Motoros Drag Bajnokság

2014-05-14 |

2014 Május 17. Kiskunlacháza Poco Loco Autós és Motoros Drag Országos Bajnokság & 1.8T-alálkozó

Május 17-én ismét motorbőgésre ébred majd Kiskunlacháza: POCO LOCO GYORSULÁSI VERSENY jönnek ország leggyorsabb verdái, autók és motorok métrik össze a lóerőket és a nyomatékokat.       A … Read More

Spanyol MXGP – Belga dominancia

2014-05-11 |

Már megint a belgák… 😀 Arco-ban kicsit fura volt látni, hogy a dobogó mögött azonos színű zászlók sorakozzanak. És most megint…

MXGP Első futam (első tíz): 1. Clement Desalle (BEL, Suzuki), 34:16.039; 2. Jeremy Van Horebeek (BEL, Yamaha), +0:05.376; 3. … Read More

Spanyol MXGP – MX2

Első futam: Herlings holeshot-ja után nem volt aki útjába állhatott volna, rajt cél győzelem! A második és harmadik helyek is kibéreltnek tűntek Tonus és Ferrandis részéről, de a negyedik helyért Tixier és Febvre vérre menő csatát vívtak. A kvalifikációt megnyerő … Read More

EMX300 – Spanyol MXGP

Maradt a csekély 12 fős létszám az EMX300 Spanyolországi futamán is. Ezek szerint nem a bulgár helyszín volt az oka a kevés indulónak. Hazánkat ezúttal Szvoboda Bence képviselte, Szőke Márk az érettségi vizsgái miatt kihagyni kényszerült ezt a fordulót. Bence … Read More

THOR – Pro Circuit Phase

2014-05-09 |

Új Pro Circuit Phase szett: THOR-PC/Monster. A THOR kifejlesztette egy új ruhát együttműködve Pro Circuit és a Monster Energy-vel, mint a Pro Circuit csapat hivatalos támogatói. A szett május közepétől lesz elérhető az üzletekben. Ez egy nagyon versenyképes áron megvásárolható, … Read More

MXGP Valkenswaard képekben

2014-05-08 |

A hétvégi Valkenswaardi MXGP versenyről már beszámoltunk, tettünk fel videó összefoglalót, és most egy kis képes összefoglaló is felkerült az mxfoto.hu honlapjára. Jó szórakozást hozzá.

Read More

EMX125 – Valkenswaard MXGP

A holland pálya hazai előnyeit élvezve Davy Pootjes magasan verte a mezőnyt mind két futamban.

EMX125 első futam: 1. Davy Pootjes (NED, KTM), 29:29.983; 2. Tomass Sileika (LAT, KTM), +0:15.531; 3. Ivan Baranov (RUS, KTM), +0:18.421; 4. Alvin Ostlund … Read More

WMX Valkenswaard

2014-05-06 |

A hölgyek idei harmadik megmérettetésére Valkenswaard-ban is sor került. Igaz a motocross nem egy nőies sport, pláne egy ilyen terepen különös fizikai erőnlétet és technikai felkészültséget igényel. Rostálódott is a mezőny már a kvalifikációk során. A kvalifikáció Chiara Fontanesi nyerte … Read More

MXGP Valkenswaard

2014-05-04 |

Izgalmas első futam volt. Cairoli Jól rajtolt és pár kör alatt tetemes előnyre tett szert, ám még verseny első felében jelezte a Pitlane felé, hogy gond van a motorjával. Próbált takarékon, de a vezető helyét megtartva motorozni. Üldözői Paulin és … Read More