2015-11-17 |

Vegyes érzelmekkel teli Supercross Lille-ben. A pénteki párizsi merényletek érezhető nyomot hagytak a közönség hangulatán. Nem a megszokott francia közönséget láthattuk. James Stewart sérülése miatt a szombati telt ház már “csak” kilencvenszázalékos lehetett. Azért volt öröm is, meg maradt show … Read More

Supercross Bercy – Szombati verseny

2015-11-15 |

SX2: az első futamban Desprey nagyot hajtva nyert honfitársai Do és Irsuti előtt. Sokan kiállni kényszerültek a futam alatt. Technikai hiba és kimerültség egyaránt szerepet játszott. Brian Hsu is a hátsófék megszorulása miatt adta fel az első futamot. A második … Read More

Supercross Bercy Lille – Szombati edzés

2015-11-14 |

Kezdetét vette Európa legnagyobb Supercross rendezvénye Franciaországban. Lille jó helyszín és a rendezők is kitettek magukért. Színvonalas pálya, és színvonalas versenyzők garantálják a szórakoztatást.

Az edzéseket egyértelműen James Stewart (#7) uralta. Idejét megközelíteni se tudták, egyedül ő ment 40 mp … Read More

Supercross Bercy Lille – Szombattól őrület

2015-11-13 |

Európa legnagyobb Supercross rendezvénye a Supercross Bercy, melyet immáron másodjára Lille-ben rendeznek. Párizs se volt rossz helyszín, de méltó helyettese lett Lille, hisz több nemzetközi reptérről is könnyedén elérhető és egy nagyon komoly stadion a Pierre Mauroy. E helyszín már … Read More

Lorenzo a 2015-ös MotoGP Világbajnok

2015-11-09 |

A Yamahás spanyol végzett az élen az idényzáró valenciai futamon, ezzel a 2015-ös MotoGP szezon világbajnoki címét is bezsebelte. Lorenzo harmadszor lett az elitkategória győztese, pályafutása során összesen ötödször lett világbajnok. A tavalyi és tavalyelőtti győztes Marc Marquez lett a … Read More

Változott az MXGP naptár!

2015-11-05 |

Változott az MXGP 2016-os naptára: Európa nagydíj (Valkenswaard), mely ismét visszakerült a tradicionális dátumra, Húsvét hétfőjére. Ehhez igazítva változott Argentína és Mexikó dátuma is. Még maradt függőben lévő helyszín május 29-ére! Az aktuális MXGP és MX2 naptárja alább látható:

table, … Read More

Hamarosan Supercross!!!

2015-11-04 |

Európa legnagyobb supercross rendezvényét láthatjuk November 14-15-én Lille-ben a Stade Pierre Mauroy-ban. A Supercross Bercy sorakoztatja fel Európában a legnevesebb szupercross sztárokat. A rajtgépnél láthatjuk Amerika legnagyobb szupercross testvérpárját, James és Melcolm Stewart-ot. És hogy legyen egy kis izgalom erről nem … Read More