Top

Monthly Archives: július 2016

Loket MXGP

2016-07-25 |

2016 Cseh MXGP – Loket 25.000 néző, 26 fok meleg (néha esős), kemény pálya, izgalmas futamok… kb így lehetne jellemezni a hétvégét. A Husqvarna és Nagl páros összhangban muzsikált a hétvégén. kettős futamgyőzelemhez kis szerencse is kellett, azaz Gajser hibázása … Read More

MXGP Loket – kvalifikáció

2016-07-23 |

MXGP papírforma: a szlovén Tim Gajser ismét kimagasló formában volt. Rajt cél győzelemmel nyerte a loketi kvalifikációt. Többen küszködtek technikai problémákkal (Paulin, Bobryshev…) remélhetőleg nekik sikerül a versenyre rendbe szedni a motorokat. MX2-ben a francia Dylan Ferrandis motorozott nagyon jól, … Read More

MXGP Loket – Nulladik nap

2016-07-21 |

A nyári szünet után Loketben ismét csatasorban az MXGP,  MX2 és EMX300 mezőnye. De van még egy talán minket most jobban érdeklő verseny is itt, a Junior Európa Bajnokság döntője. E döntő 4 európai régió legjobb tíz-tíz versenyzőjéből lett összefésülve. … Read More