Top

Monthly Archives: január 2018

40. Dakar – 2. szakasz

2018-01-08 |

Olyan szakasszal folytatódott már a második nap, amire a 13.szoros Dakar-győztes Stéphane Peterhansel is azt mondta, hogy igen nehéz volt.

A rendezők azt ígérték, a vasárnapi szakasz 90 százaléka úttalan utakon zajlik majd, szűz dűnék között, ráadásul nehezítő körülményként … Read More

THOR 50. Születésnapi kollekciója

A THOR egy fantasztikus kollekciót ad ki az 50. évfordulójuknak alkalmából a motocross versenyzők számára is. 1968-ban a Four Time World Motocross bajnok, Torsten Hallman belefogott a motocross versenyek forradalmasításába – Torsten Hallman Original Racewear. Amerika első motoros ruházati gyártójának … Read More

Supercross 2018 – Anaheim 1.

2018-01-07 |

Marvin Musquin ott folytatja ahol tavaly abba hagyta…. magabiztos, pontos és gyors… Persze, hogy kell szerencse is… a rajtnál ne kaszáljanak el… Tomac hibázása… viszont neki se lehetett hibázni, hogy a győzelem összejöjjön.

450SX Anaheim 1.: Position Rider … Read More

40. Dakar – 1. szakasz

Január 6.-án elrajtolt a Dakar. A három dél-amerikai országon – Perun, Argentínán és Bolívián – áthaladó, összesen 9000 kilométeres verseny, amely 14 szakasz után január 20-án az argentínai Córdobában ér véget.

A motorosok között a hatodik Dakarján induló Dési János … Read More

Startol a Supercross 2018

2018-01-05 |

2018. január 6.-án megkezdődik az amerikai supercross bajnokság.

A pálya:

Új kvalifikációs rend. Rövidebb kvalifikációs futamok, több töltelék program…

Új pontrendszer:

Benevezett versenyzők:

450SX

2 Cooper Webb Newport, NC Yamaha YZ450F 3 Eli Tomac Cortez, CO … Read More

A Dakar 2018 és a THOR

A THOR, Adrien van Beveren és a 2018-as Dakar Rally – ígéretes kombinációja…

Adrien van Beveren francia versenyző már korán hírnevet szerzett magának világszerte a homok és dűne versenyzők körében. Most az 50. születésnapját ünneplő amerikai márka, a THOR és … Read More