Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

MXFoto Watts Magazin | 2020-10-21

Scroll to top

Top

No Comments

MXoEN 2015 – Videó összefoglalók

 

Eredmények:

MXoEN EMX85 Első futam (első tíz):
1. Petr Polak (CZE, KTM), 24:28.790; 2. Tom Guyon (FRA, TM), +0:06.359;
3. Anton Nagy (SWE, KTM), +0:09.411; 4. Emilio Scuteri (ITA, KTM), +0:19.414;
5. Pierre Cantournet (FRA, Husqvarna), +0:28.241; 6. Arvid Luning (SWE, KTM), +0:32.584;
7. Andrea Bonacorsi (ITAb, KTM), +0:35.616; 8. Maks Mausser (SLO, KTM), +0:43.602;
9. Magnus Smith (DEN, KTM), +0:45.483; 10. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +0:45.868.
MXoEN EMX125/EMX250 Második futam (első tíz):
1. Ivo Monticelli (ITA, KTM), 29:45.065; 2. Alvin Östlund (SWE, Yamaha), +0:01.515;
3. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), +0:16.247; 4. Filippo Zonta (ITA, Honda), +0:23.163;
5. Tomasz Wysocki (POL, KTM), +0:28.666; 6. Miro Sihvonen (FIN, KTM), +0:31.600;
7. Alexis Verhaeghe (FRA, Kawasaki), +0:32.344; 8. Tomass Sileika (LAT, KTM), +0:33.120;
9. Michael Sandner (AUT, Husqvarna), +0:42.291; 10. Jan Pancar (SLO, Yamaha), +0:48.731.
MXoEN EMX85 Harmadik futam (első tíz):
1. Tom Guyon (FRA, TM), 24:55.934; 2. Petr Polak (CZE, KTM), +0:05.660;
3. Anton Nagy (SWE, KTM), +0:07.184; 4. Emilio Scuteri (ITA, KTM), +0:09.764;
5. Aleksi Kurvinen (FIN, KTM), +0:28.210; 6. Rene Hofer (AUT, KTM), +0:34.084;
7. Gioele Palanca (ITA, KTM), +0:48.956; 8. Arvid Luning (SWE, KTM), +0:50.304;
9. Andrea Bonacorsi (ITAb, KTM), +0:53.925; 10. Maks Mausser (SLO, KTM), +1:07.726.
MXoEN EMX125/EMX250 Negyedik futam (első tíz):
1. Ivo Monticelli (ITA, KTM), 29:56.727; 2. Alvin Östlund (SWE, Yamaha), +0:02.502;
3. Tomasz Wysocki (POL, KTM), +0:22.496; 4. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), +0:29.935;
5. Alexis Verhaeghe (FRA, Kawasaki), +0:37.949; 6. Tomass Sileika (LAT, KTM), +0:44.497;
7. Martin Krc (CZE, KTM), +0:49.169; 8. Michael Sandner (AUT, Husqvarna), +1:01.933;
9. Morgan Lesiardo (ITA, TM), +1:05.788; 10. Volodymyr Tarasov (UKR, KTM), +1:12.289.
MXoEN Nemzetek sorrendje:
Italy, Sweden, France, Czech Republic, Italy B, Slovenia, Denmark, Poland, Latvia, Finland,
Austria, Switzerland, Ukraine.

Hölgyek csapat versenye:
WMXoEN Első futam (első tíz):
1. Kiara Fontanesi (ITA, Yamaha), 23:52.455; 2. Francesca Nocera (ITA, Suzuki), +0:07.415;
3. Nancy Van De Ven (NED, Yamaha), +0:09.705; 4. Britt Van Der Werff (NED, Suzuki), +0:59.314; 5. Emelie Dahl (SWE, Yamaha), +0:59.925; 6. Frida Östlund (SWE, Honda), +1:22.033;
7. Liubov Leonteva (RUS, Yamaha), +1:26.735; 8. Julie Dalgaard (DEN, Honda), +1:28.972;
9. Line Dam (DEN, Yamaha), +1:53.779; 10. Lucie Simonova (CZE, KTM), -1 lap(s)
WMXoEN Második futam (első tíz):
1. Kiara Fontanesi (ITA, Yamaha), 24:14.514; 2. Nancy Van De Ven (NED, Yamaha), +0:29.194;
3. Francesca Nocera (ITA, Suzuki), +0:50.934; 4. Emelie Dahl (SWE, Yamaha), +1:02.547;
5. Britt Van Der Werff (NED, Suzuki), +1:11.313; 6. Julie Dalgaard (DEN, Honda), +1:24.453;
7. Frida Östlund (SWE, Honda), +1:27.789; 8. Liubov Leonteva (RUS, Yamaha), +1:28.613;
9. Giorgia Montini (ITAb, Yamaha), +1:49.142; 10. Line Dam (DEN, Yamaha), +1:52.674
WMXoEN (Hölgyek) Nemzetek sorrendje:
Italy, The Netherlands, Sweden, Denmark, Russia, Italy B, Czech Republic, Switzerland, Finland

Fotók a versenyről (forrás: mxgp.com):

Submit a Comment

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .