Top

Monthly Archives: május 2013

Bajnoki Nyitány – Tápióbicske MX OB I.

2013-05-26 |

Erik nyilatkozata a versenyről: “Az utolsó pillanatban tudtam meg, hogy indulok itthon, de nagy örömmel fogadtam, hogy hazai közönség előtt is versenyezhetek. Kifogástalanul előkészített pályával vártak minket a rendezők. Az időmérő edzésen az első lettem, éreztem, hogy jó a tempóm. … Read More

Motocross UMX250 és Senior verseny – 2013.05.19, Gyula

2013-05-19 |

Gyulán húzták a gázt a krosszosok pünkösdvasárnap

Május 19-én, vasárnap a gyulai krosszpályán állt rajthoz az Utánpótlás Magyar Motokrossz Bajnokság és Senior, III. osztály Motokrossz Kupa mezőnye. A közel 100 induló derbijére több száz néző volt kíváncsi pünkösdvasárnap.

Idén Bugyin … Read More

Megnyitotta kapuit a Szeged Napja Ünnepségsorozat

2013-05-18 |

Egy kis fotóriporttal próbálom bemutatni, hogy is zajlott a megnyitó…

Jó hangulat még az esőben is… 😉

Read More

Cseh bajnoki – Pacov

2013-05-12 |

Május 19.-én rendezték meg a Cseh Motocross Bajnokság pacovi fordulóját. Már az időmérőn a csoportomban jó időt tudtam menni, így a csoportok összevonása után a futamnak, a hatodik helyről vághattam neki.

Rajtom jól sikerült és a tempót is tudtam hozni, … Read More

Águeda, Portugal EMX250

2013-05-05 |

Rövid hír Hugyecz Eriktől: A kvalifikáción megsérült „éles” motorommal nem mertünk nekivágni a versenynek, nem tudni a blokk mennyire sínylette meg a hűtővíz nélküli menetet. Szerencsére a bemelegítő edzés jó volt arra, hogy ezen a motoron is beállítsunk mindent. Az … Read More

Águeda, Portugál MXGP

Egzotikus környezet, igazi világbajnoksághoz méltó pálya, kultúr-környezet.

MX2: Herlings teljesítményére nincsenek szavak, a mezőny nagy része azért küzd, hogy ne kapjon kört tőle. Kettős futamgyőzelmével nyerte a Portugál MXGP-t. A többiek nagyot küzdöttek a helyezéseikert és több esélyes volt a … Read More