Top

No Comments

WMX Loket

WMX Loket

Dráma a női világbajnokság cím eldöntő futamán. Most dőlt el kié lesz a 2015-ös női világbajnoki cím. A bajnokságot négy ponttal vezető francia Livia Lancelot motorja a felvezető körön megállt, és a tartalék motorral már nem engedték indulni. Így versenyen kívül az olasz Kiara Fontanesi már a világbajnoki címét ünnepelhette, csak végig kellett mennie a futamban.

20150726_102259
A futamot és egyben a versenyt is a holland Nancy Van De Ven nyerte, Kiara Fontanesi és Amandine Verstappen előtt.

20150726_110521
A világbajnokságot 260 ponttal Kiara Fontanesi nyerte. Ezüstérmes Livia Lancelot (242 pont), bronzérmes Nancy Van De Ven (229 pont) lett.