2015-08-30 |

Már itt a videó összefoglaló is Assen-ből, a 2015-ös MXGP szezon utolsó európai fordulójáról!

Read More

Holland MXGP – Assen

Assen-i MXGP pályát egy kamion gyorsasági pályára építették Lommelra emlékeztető homokból. A viszonylag szűk és rövid nyomvonal tele mosódeszkával, ugrókkal és ruplival nehéz és veszélyesre sikerült a versenyzők számára. A nézőknek viszont egy kényelmes és látványos pálya. Lelátóról kényelmesen élvezhetik … Read More

MXGP Assen kvalifikáció

COLDENHOFF & KULLAS Pole pozícióban ASSEN (Hollandia), 2015 augusztus 29. A tizenhatodik fordulója a FIM Motocross Világbajnokságnak (MXGP)

A Rockstar Energy Suzuki Europe versenyzője Glenn Coldenhoff rajt-cél győzelemmel szerezte meg a pole pozíciót Essen-ben, a holland MXGP kvalifikációján. Coldenhoff … Read More

MXoN 2015 nevezési lista

2015-08-28 |

Hivatalos lett a Motocross Of Nations azaz a Nemzetek Krossza nevezési listája. Belgáknál Strijbos felépulése sarkalatos pont lehet, olaszok Cairoli nélkül, németek Roczen nélkül, több csonka csapat így a kisebb nemzetek is eséllyel indulhatnak a 20-ba jutásért. A franciák összeállítás … Read More

FIA ETRC 2015 HUNGARORING sajtós nap

2015-08-25 |

Nagyfiúk, nagy játékok, remek móka A nagyfiúk nagy játékokkal játszanak – tartják a kamionosok, s ez a mondás duplán igaz a kamionversenyzőkre. A címvédő Kiss Norbert és a kamionos Európa-bajnokság mezőnye szeptember első hétvégéjén a Hungaroringen méreti meg magát (a … Read More

MXGP Mantova

2015-08-23 |

MX2: Első futam: A rajtot Anstie kapta el a legjobban, majd egy hibát követően Jonass vette át a vezetést, nyomában Gajserrel. A néhol kemény, néhol puha homok megtréfálta Gajsert és egy kanyarban elesett. Ekkor Anstie kezdte el támadni Jonasst … Read More

MXGP Mantova – Kvalifikáció

2015-08-22 |

MX2:

Az időmérőn az MX2-es világbajnoki címre hajtó szlovén Tim Gajser veszett módon több mint fél másodpercel szerezte meg a kvalifikációs futamra a pole pozíciót. Riválisa Guillod második, Paturel pedig harmadik időt futotta. A kvalifikációs futamon a rajtot Seewer vette … Read More

MXGP Mantova – Szabadedzés

Megkezdődött a lombardiai MXGP kvalifikációja. a szadedzésen már láthatóan meggyűlt a bajuk a csapatoknak a motorok futómű hangolásával és tömegesen kezdtek bele a gumik átszerelésébe is. Frossard és Paulin is gumicsere után tudták megfutni a két leggyorsabb kört. Az időmérő … Read More

MXGP Mantova – Előzetes

2015-08-21 |

Mantova eddig leginkább a StarCross sorozatáról volt híres, de volt már néhányszor mentő szerepe a Motocross Világbajnokság történetében. Igaz ez a pálya kevésbé tradicionális, mint Pietramurata, Maggiora vagy Fermo, és a talaj minősége is teljesen eltérő ezektől az agyagos, köves … Read More

3. Extreme Technical Weekend

2015-08-13 |

Poco Loco Gyorsulási Verseny , EEDC Drift EB, Szlalom OB és Smoke & Charm diesel találkozó 2015 Augusztus 30. Hungaroring